imageRUNNER ADVANCE 6555i

imageRUNNER ADVANCE 6555i yoğun çalışan ofisler için yüksek performanslı, kaliteli siyah-beyaz çıktılar sunar. Bu akıllı, çok işlevli cihaz, gelişmiş belge iş akışları ve üstün kullanıcı deneyimiyle üretkenliği artırır.

Faydalar

·        Baskı, kopyalama, tarama, gönderme, depolama ve opsiyonel faks işlevi

·        Dakikada 55 sayfa siyah-beyaz çıktı

·        Özelleştirilebilir, 25,6 cm (10,1 inç), renkli, WVGA, akıllı telefon ekranına benzer dokunmatik ekran

·        7700'e kadar yaprak kapasitesi ve esnek ortam yönetimi

·        Güçlü şirket içi yayın ve sonlandırma özellikleri

·        Akıllı belge yakalama ve yönetim süreçleri

·        Gelişmiş güvenlik seçenekleri

·        Kolay cihaz ve filo yönetimi

·        Düşük enerji tüketimi

Detaylı Özellikler

Canon imageRUNNER ADVANCE 6555i ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Maliyetlerinizi kontrol edin


imageRUNNER ADVANCE 6555i, işletmelerin doğrudan cihazla veya sarf malzemeleriyle ilgili masraflarından cihaz yönetimi, BT desteği, belge oluşturma, çıktı alma ve paylaşma aşamalarında kullanıcının harcadığı zaman ve emek gibi daha küçük ancak bir o kadar önemli olan masraflara kadar baskıya ilişkin çok çeşitli masraflara çözüm bulmak üzere tasarlandı.
Modüler tasarımı, gereksinimlerinizi tamamen karşılayan bir cihaz yapılandırarak yatırımınızı optimize edebilmenizi sağlar. Kullanıcı erişimini ve haklarını kontrol edebilir, etkinlik takip raporları aracılığıyla her kullanıcının ve cihazın kullanım bilgilerini görebilirsiniz. Maliyetleri daha iyi kontrol etmek için kullanıcıların belirli işlevlere erişimini kısıtlayacak baskı politikaları ayarlanabilir. uniFLOW gibi çıktı yönetimi çözümleriyle tam entegrasyon maliyet kurtarma ve dağılımı ile daha fazla tasarruf yapılmasını sağlar.
Etkili Cihaz Yönetimi araçları, filonuzun idare yükünü azaltırken; ödüllü* baskı yayınlama özellikleri, son kullanıcıların verimli biçimde belge oluşturmak ve çıktı almak için belgeleri hızlıca birleştirmesine ve sonlandırılmasına olanak sağlar. Bu özelliklerin hepsi maliyeti düşürür ve zaman tasarrufu sağlar.

Gizli bilgilerinizin güvenliğini sağlayın


Güvenliği güçlendirme politikalarını ve ayarlarını tek bir yerden kolayca ayarlayın, yönetin ve uygulayın. Örneğin, USB bağlantı noktalarını devre dışı bırakın veya tüm kullanıcılar için güvenli baskı özelliğini uygulamaya koyun. Yetkisiz kullanımı önlemek için cihaz erişimini kontrol edebilir ve hatta daha güçlü güvenlik için fonksiyonları kullanıcılara göre kısıtlayabilirsiniz. Belge gizliliğini geliştirmek için güvenli baskı, posta kutusu, işleri güvenli silme ve tam Sabit Disk Sürücüsü şifreleme özellikleri standart olarak sunulur. IP ve MAC adresi filtreleme özelliği ağınızı korurken IPSec de cihazınızdaki bilgi alışverişini korur. 

Cihaz, ağ ve belge güvenliğine ilişkin opsiyonel pek çok özellik, bilgi güvenliğini tüm yönleriyle kapsayarak en yüksek standartlara uygunluk sağlar. Ek uniFLOW seçeneği güvenli My Print Anywhere iş yayını ve baskı, fotokopi ve tarama için Veri Kaybı Önleme ile verimliliği ve güvenliği artırır.

Cihazlarınızı verimli bir şekilde yönetin


Orijinal Adobe PostScript ve PCL gibi sektör standartları için yerel destek, ağlar ve kurumsal çözümlerle sorunsuz entegrasyon sağlar. imageRUNNER ADVANCE portföyünün tutarlı kullanım ve yönetim özelliğiyle bir araya gelen otomatik sayaç yakalama, sarf malzemesi yönetimi, saha kurulumundan önce cihaz ve filoların ön yapılandırmasını yapabilme gibi cihaz ve filo takibi ve yönetimiyle ilgili çok çeşitli merkezi özelliklerin hepsi BT kaynaklarınızın üzerindeki yükü azaltır. 

Kurulduktan sonra cihazınızı ister tek başına ister daha büyük bir filonun parçası olarak etkili biçimde yapılandırabilir, yönetebilir ve yükseltebilirsiniz. 

Güvenilir kalitede çıktı


imageRUNNER ADVANCE 6555i, sağlam tasarımının ve motorunun yanında maksimum 7.700 yapraklık kağıt kapasitesiyle yüksek miktardaki iş yüklerini zahmetsizce yürütmenizi sağlar. Yüksek çıktı hızları, gelişmiş gri tonlama özellikleri ve çeşitli sonlandırma türleriyle her seferinde güvenilir ve mükemmel sonuçlar sunan cihaz, yoğun çalışan iş gruplarının gereksinimleri için idealdir. 

Canon'un teşhis ve yardıma yönelik uzak araçları aracılığıyla, hizmet sağlayıcınız proaktif ve hızlı bakım ve destek sunarak cihazın güvenilir ve kesintisiz biçimde çalıştırılmasını ve yatırımınızdan maksimum geri dönüşü almanızı sağlar. 

Belge iş akışlarınızı hızlandırın


Duyarlı, büyük ve renkli dokunmatik ekran, akıllı telefonlarda kullanılan hafifçe vurma ve büyütme özelliği, sezgisel menüsü ve kişiselleştirme yoluyla kullanıcıya özgü çalışma alanı oluşturabilme olanağı gibi özellikler, kullanımı basit bir cihazla benzersiz bir kullanıcı deneyimi sağlar. Yerleşik eğitici bilgiler bilgiler ve destek videoları cihazın çalışma süresini maksimum seviyeye taşımak için temel bakım konularında yardımcı olur. Güçlü yakalama yetenekleri, 200 ipm'ye varan hızlarda belgelerin tek geçişte çift taraflı hızlı tarama yoluyla zamandan tasarruf sağlar.

Algılanan bekleme süresini azaltmak için cihazı uyku modundan çıkaran hareket sensörü teknolojisi gibi bir dizi akıllı özellik, belge iş akışlarını kılaylaştırmanıza ve verimliliği maksimum seviyeye taşımanıza yardımcı olur. Ayrıca, boş sayfaları atlama ve birden fazla kağıt beslemesini algılama gibi ortam yönetimi özellikleri, tarama işleminin verimliliğini sağlar. Hızlı tarama, arama yapılabilen PDF için standart destek ve tekrar dijital kullanım için Office Open XML PowerPoint ve Word gibi çok sayıda formata dönüştürme sayesinde belge yakalama işlemi oldukça zahmetsizdir. Akıllı MEAP ve MEAP web uygulama platformu sayesinde çok sayıda güçlü çıktı ve bilgi yönetim yazılımı ile tam entegrasyon belge süreçlerini optimize eder.

Esnek mobil çalışma çözümleri ve endüstri standartları desteğiyle birlikte kullanılan gömülü WiFi özellikleri ve Yakın Alan İletişimi seçeneği, hareket halindeki çalışanlar için mobil cihazlarından yazdırmayı veya mobil cihazlarına taramayı kolaylaştırır. imageRUNNER ADVANCE 6555i, Google Cloud Print ve Mopria gibi yaygın kullanılan uygulamaları destekleyen hemen hemen tüm akıllı cihazlarla birlikte çalışır ve çeşitli bulut tabanlı hizmetlere doğrudan bağlanabilir. 

imageRUNNER ADVANCE 6555i; zımbalama, kitapçık basma, belge yerleştirme, delik açma ve C ve Z katlama gibi gelişmiş sonlandırma seçenekleri sunar. Canon’un iW Desktop yayınlama yazılımıyla birlikte kullanıldığında yüksek kaliteli, profesyonel görünümlü belgelerin şirket içinde kolayca oluşturulmasını ve üretilmesini sağlar. Yeni istek üzerine zımbalama özelliği sonlandırmayı her zamankinden daha kolay hale getirir.

Çevreye saygılı olun


ENERGY STAR® onaylı bu cihaz, sınıfında lider TEC** puanlaması sunarak uyku modunda sadece 0,9 W veya daha az tüketim yapar. İstek üzerine sabitleme, hareket sensörleri, uzaktan ve programlanabilen kapatma özellikleri ve sessiz sonlandırma ekipmanı gibi çeşitli teknolojiler çalışma ortamını geliştirir ve enerji tasarrufuna katkı sağlar. imageRUNNER ADVANCE 6555i, belirli parçalarında biyoplastikler ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca, yeni Eco zımbalayıcı kağıtları metal zımbalara gerek kalmadan bir arada tutarak atıkların daha da azaltılmasını sağlar.

ANA BIRIM

Makine Türü

Siyah-Beyaz Lazer Çok İşlevli Yazıcı

Temel işlevler

Baskı, Fotokopi **, Tarama **, Gönderme **, Depolama ve Opsiyonel Faks **

İşlemci Hızı

Canon Dual Özel İşlemci (Paylaşımlı)

Kontrol Paneli

25,6 cm (10,1 inç) TFT LCD WSVGA Renkli Dokunmatik panel

Bellek

Standart: 3,0 GB RAM

Sabit Disk sürücüsü

Standart: 250 GB Maksimum: 1 TB

Yansıtmalı Sabit Disk Sürücü

Opsiyonel 250 GTB, 1 TB), Yöntem: Raid**

Arabirim Bağlantısı

AĞ Standardı: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, Kablosuz LAN (IEEE 802.11 b/g/n); İsteğe bağlı: NFC
DİĞERLERİ için Standart: USB 2.0 (Ana bilgisayar) x2, USB 3.0 (Ana bilgisayar) x1, USB 2.0 (Cihaz) x1; İsteğe bağlı: Seri Arabirim, Fotokopi Kontrol Arabirimi

Kağıt Girişi (Standart)

2 x 1500 yapraklı kaset + 2 x 550 yapraklı kaset (80 g/m2)
100 yapraklık çok amaçlı tepsi (80 g/m2)

Kağıt Girişi (Opsiyonel)

Ek 3500 yaprak (HAFİF POD DESTESİ-C1 ya da KAĞIT DESTESİ ÜNİTESİ-E1)

Maksimum Kağıt Girişi Kapasitesi

7700 sayfa (80 g/m2)

Kağıt çıkışı kapasitesi

Kopyalama Tepsisiyle: 250 yaprak (A4, 80 g/m2). Değiştirme Tepsisiyle: 500 yaprak (A4, 80 g/m2). Harici Sonlandırıcılarla: Maks. 3500 yaprak (A4, 80 g/m2).

Sonlandırma özellikleri

Düzenleme, Gruplama, Dengeleme
Harici sonlandırıcıyla: Zımbalama, Dıştan Zımbalama, Delgeç, Yerleştirme, C/Z katlama

Desteklenen ortam türleri

Üst Sol/Sağ Kasetler (1/2):
İnce kağıt, Düz kağıt, Geri dönüştürülmüş kağıt, Renkli kağıt, Ağır kağıt, Delikli kağıt, Antet, Kaliteli kağıt
Alt Kasetler (3/4):
İnce kağıt, Düz kağıt, Geri dönüştürülmüş kağıt, Renkli kağıt, Ağır kağıt, Delikli kağıt, Antet, Kaliteli kağıt, Şeritli kağıt*.
*İsteğe bağlı ŞERİTLİ KAĞIT BESLEME EKLENTİSİ SETİ-B1 takılı olduğunda, şeritli kağıt 3 ve 4 numaralı kasetlerden beslenebilir.
Çok amaçlı tepsi:
İnce kağıt, Düz kağıt, Geri dönüştürülmüş kağıt, Renkli kağıt, Ağır kağıt, Delikli kağıt, Kaliteli kağıt, Asetat, Etiket, Antet, Şeritli kağıt, Aydınger kağıdı ¹

Desteklenen ortam türleri (devamı)

HAFİF POD DESTESİ-C1: İnce kağıt, Düz kağıt, Geri dönüştürülmüş kağıt, Renkli kağıt, Ağır kağıt, Delikli kağıt, Antetli, Kaliteli kağıt, Asetat, Etiketler, Şeritli kağıt
KAĞIT DESTESİ ÜNİTESİ-E1: İnce kağıt, Düz kağıt, Geri dönüştürülmüş kağıt, Renkli kağıt, Ağır kağıt, Delikli kağıt, Antetli, Kaliteli kağıt

Desteklenen ortam boyutları

Üst Sol/Sağ Kasetler (1/2):
Standart boyut: A4, B5
Alt Kasetler (3/4):
Standart boyut: A3, A4, A4R, A5R, B5, B5R 
Özel boyut 139,7 mm x 182 mm - 297 mm x 431,8 mm
Çok amaçlı tepsi:
Standart boyut: A4, A4R, A3, A5R, B5, B5R
Özel boyut: 100 mm x 148 mm - 297 mm x 431,8 mm
Serbest boyut: 100 mm x 182,2 mm - 297 mm x 431,8 mm
HAFİF POD DESTESİ-C1:
A3, A4, A4R, A5R ve Özel boyut (139,7 mm x 182 mm - 297 mm x 431,8 mm)
KAĞIT DESTESİ ÜNİTESİ-E1:
A4

Desteklenen ortam ağırlıkları

Kasetler: 
52 - 220 g/m2
Çok amaçlı tepsi: 
52 - 256 g/m2
Çift Taraflı: 
52 - 220 g/m2

Isınma Süresi

İlk Açılma: 30 Saniye ya da Daha Az
Uyku Modundan Çıkma: 30 Saniye ya da Daha Az
Hızlı Başlatma Modu: 4 Saniye ¹

Boyutlar (Y x G x D)

670 mm x 779 mm x 1220 mm

Kurulum Alanı (Y x G x D)

1362 mm x 1353 mm (Temel: Yalnızca Çok amaçlı tepsi + Kaset çekmeceleri açık + Kopyalama Tepsisi)
2407 mm x 1353 mm (Tam yapılandırma: Kitapçık Sonlandırıcı + A3 Kağıt Destesi + Yerleştirme ve katlama ünitesi + Delgeç ünitesi + Kaset çekmeceleri açık)
2381 mm x 1353 mm (Tam yapılandırma: Kitaplık sonlandırıcı + A3 Kağıt
Tepsisi+ Yerleştirme ve katlama ünitesi + Delgeç ünitesi + Kaset çekmeceleri açık)

Ağırlık

Yaklaşık 234 kg ¹

BASKI ÖZELLIKLERI

Baskı yöntemi

Siyah beyaz lazer baskı

Baskı Hızı

iR-ADV 6555i/6555i PRT
Dakikada 55 sayfa (A4)
Dakikada 32 sayfa (A3)
Dakikada 40 sayfa (A4R)
Dakikada 35 sayfa (A5R)
iR-ADV 6565i
Dakikada 65 sayfa (A4)
Dakikada 32 sayfa (A3)
Dakikada 47 sayfa (A4R)
Dakikada 35 sayfa (A5R)
iR-ADV 6575i
Dakikada 75 sayfa (A4)
Dakikada 37 sayfa (A3)
Dakikada 54 sayfa (A4R)
Dakikada 35 sayfa (A5R)

Baskı Çözünürlüğü

1200 dpi x 1200 dpi, 600 dpi x 600 dpi

Sayfa tanımlama dilleri

UFR II, PCL 5e/6 (standart)
Orijinal Adobe PostScript Düzey 3 (İsteğe bağlı)

Çift Taraflı Baskı

Otomatik (Standart)

Doğrudan Baskı

USB bellek anahtarı, Gelişmiş alan, Uzak Kullanıcı Arabirimi ve Web Erişimi ¹ ile doğrudan baskı mevcut
Desteklenen dosya türleri: TIFF, JPEG, PDF ve XPS.

Mobil cihazdan ve buluttan yazdırma

Gereksinimlerinize bağlı olarak, mobil aygıtlardan veya İnternet bağlantısı olan aygıtlardan ve bulut tabanlı hizmetlerden baskı olanağı sağlamak için çeşitli yazılım ve MEAP tabanlı çözümler kullanılabilir. 
Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcinizle iletişim kurun.

Yazı tipleri

PCL yazı tipleri: 93 Roman, 10 Bit eşlem yazı tipi, 2 OCR yazı tipi, Andalé Mono WT
J/K/S/T* (Japonca, Korece, Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince)*
*İsteğe bağlı PCL ULUSLARARASI YAZI TİPİ SETİ-A1 gerekir
PS yazı tipleri: 136 Roman

Yazdırma Özellikleri

İşi Askıya Alma Zaman Aşımı, Alt Küme Sonlandırma (yalnızca PS), Profil Ayarları, Güvenli Yazdırma, Filigran, Sayfa Çerçevesi, Üstbilgi/Altbilgi, Sayfa Düzeni, Çift Taraflı Yazdırma, Birleştirme, Kitapçık Yazdırma, Gruplama, Karışık Sayfa Boyutları/Yönleri, Ofsetleme, Asetatlara Yazdırma, Ön/Arka Kapaklar, Toner Azaltma, Poster Baskısı

İşletim Sistemi

UFRII: Server 2003/Server 2003/R2 Vista Server 2008/Windows 7/Server 2008 R2/Windows 8/Server 2012/Windows 8.1/Server 2012 R2/Windows 10, MAC OSX (10.5.8 veya üstü)
PCL: Server 2003/Server 2003 R2 Vista/Server 2008/Windows 7/Server 2008 R2/Windows 8/Server 2012/Windows 8.1/Server 2012 R2/Windows 10
PS: Server 2003/Server 2003 R2 Vista/Server 2008/Windows 7/Server 2008 R2/Windows 8/Server 2012/Windows 8.1/Server 2012 R2/Windows 10, MAC OSX (10.5.8 veya üstü)
PPD: MAC OS 9.1 veya üzeri, MAC OS X (10.3.9 veya üzeri), Windows Vista/7/8/8.1/10
SAP Aygıt Türleri, SAP Market Place yoluyla bulunabilir.
AS/400, UNIX, Linux ve Citrix gibi diğer işletim sistemlerine yönelik kullanılabilir baskı çözümleri için lütfen bkz. http://software.canon-europe.com.
Bu çözümlerden bazıları ücrete tabidir.

FOTOKOPI TEKNIK ÖZELLIKLERI**

Fotokopi Hızı

iR-ADV 6555i: Dakikada 55 sayfa (A4), dakikada 32 sayfa (A3), dakikada 40 sayfa (A4R), dakikada 35 sayfa (A5R)
iR-ADV 6565i: Dakikada 65 sayfa (A4), dakikada 32 sayfa (A3), dakikada 47 sayfa (A4R), dakikada 35 sayfa (A5R)
iR-ADV 6575i: Dakikada 75 sayfa (A4), dakikada 37 sayfa (A3), dakikada 54 sayfa (A4R), dakikada 35 sayfa (A5R)

İlk Kopya Çıkış Süresi

iR-ADV 6555i: Yaklaşık 3,3 saniye veya daha az
iR-ADV 6565i: Yaklaşık 3,3 saniye veya daha az
iR-ADV 6575i: Yaklaşık 3,1 saniye veya daha az

Fotokopi çözünürlüğü

Okuma: 600 dpi x 600 dpi
Yazdırma: 1200 dpi x 1200 dpi

Çoklu Fotokopi

9999 kopyaya kadar

Fotokopi Pozlama

Otomatik ya da Manuel (9 Seviye)

Büyütm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Canon IR ADV 6555İ

  • Markalar Canon
  • Ürün Kodu: Canon IR ADV 6555i
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 7.238,00€

  • Vergiler Hariç: 7.238,00€